Рекомендоване обладнання

Home » Абонентам » Рекомендоване обладнання

Рекомендоване обладнання

     Для надійного підключення та комфортного користування послугами нашого інтернет-провайдера ми рекомендуємо обирати якісне обладнання, що забезпечить Вам безперебійний доступ до Інтернету. В епоху цифрових технологій майже в кожній сім’ї є по декілька приладів (комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, смартфонів), що потребують підключення до всесвітньої мережі. Сучасні користувачі Інтернету цінують не тільки можливість отримати будь-де і будь-коли необхідну інформацію, але й зробити це найшвидше. Тому виробники пристроїв для доступу до всесвітньої мережі з кожним роком покращують функціонал та швидкість своєї продукції.
Якщо Ви обрали Рінет і тепер перед Вами стоїть питання вибору обладнання для підключення Інтернету, радимо звернути увагу на роутери та мережеві карти. Перед Вами є значний вибір устаткування для доступу в Інтернет, різноманітне за ціною, технічними характеристиками та функціональністю, серед якого обов’язково знайдеться те, що потрібно Вам.
 1.  Роутери являють собою невеликі пристрої з портом WAN, до якого безпосередньо відбувається підключення Інтернету та портами LAN, які забезпечують приєднання інших домашніх пристроїв. Антена роутера дозволяє підключатися безпровідним дівайсам. Насправді даний пристрій виконую дуже багато функцій – обробляє великі об’єми даних, захищає від вірусів, передає зашифроване зєднання по Wi-Fi. Від обраної моделі залежить, по-перше, швидкість передачі даних, а по-друге, наявність додаткових можливостей. Деякі виробники оснащують роутери USB- портами, до яких можна підключити зовнішній диск або флеш-пам’ять. Найновіші моделі дозволяють зкачувати торренти. Найкращими вважаються рейтери, що забезпечують швидкість вихідних портів 1Гбіт/сек, а швидкість передачі даних по повітрю – від 300 Мбіт/сек. Якщо Ві хочете отримати можливість дивитися IPTV, обирайте модель з підтримкою multicast-трафіку.
2. Для забезпечення об’єднання декількох комп’ютерів у мережу варто використовувати мережеві карти (або мережеві адаптери). У багатьох комп’ютерах нового покоління вони вже інтегровані до материнської плати. Якщо Ваш ПК не має такого оснащення, Ви можете придбати зовнішню мережеву карту USB. Вона дуже проста у використанні. При покупці звичайного мережевого адаптера, Вам необхідно буде встановити його в спеціальне гніздо. Також Ви маєте можливість придбати Wi-Fi адаптер, що гарантує безпровідний доступ до Інтернету інших пристроїв.