Термінали самообслуговування ПриватБанку 

 

З терміналами самообслуговування Ви можете самостійно отримати цілий ряд банківських послуг. А широкі можливості по прийому і проведенню оплат, роблять роботу з такими терміналами простою і зручною.

З кожним днем, кількість доступних терміналів у Рівному активно зростає, тому компанія “Рінет”, з метою підвищення комфорту оплати своїх послуг, реалізувала можливість поповнення особистих рахунків всім своїм клієнтам.

Даний сервіс доступний лише для абонентів, у яких заключена угода про надання послуг з Товариством з обмеженою відповідальністью «Рінет» (ТОВ «РІНЕТ»),  детальніше за телефоном 420-313 !!!

Переглянути список всіх терміналів у місті Рівне

Переглянути список всіх терміналів у смт. Клевань 

Інструкція по проведенню оплати через термінал ПриватБанку

Privat_1

Для початку варто авторизуватись в системі. Це можна зробити або карткою, або отримавши код у вигляді смс

Privat_2

Оберіть розділ Оплата інших послуг та у верхній частині натисніть на кнопку пошуку

Privat_3

Введіть назву провайдера – Рінет

Privat_4

Введіть свій унікальний UID

Privat_5

Якщо все зроблено вірно – на екрані з’явиться Ваше ім’я та пропонована сума платежу. Розмір платежу обраховується автоматично таким чином, щоб коштів вистачило до кінця поточного місяця згідно з Вашим тарифним планом. При бажанні – цю суму можна змінити

Privat_6

На цьому кроці Вам потрібно ще раз перевірити всю введену інформацію. Система також інформує про суму, яку потрібно сплатити з врахуванням комісії банку. Якщо все вірно – тоді варто натиснути на Продовжити, та внести необхідну суму готівкою, або з карткового рахунку. По завершенню роботи з терміналом, гроші будуть зараховані на Ваш рахунок на протязі 5 хвилин