Про компанію

Home » Про компанію
globe, group of the people and notebook on white backgroundРінет – одна з провідних компаній у сфері сучасних  телекомунікаційних послуг.   Основним напрямком діяльності є надання широкосмугового доступу до  мережі інтернет. Інтернет провайдери Рівного пропонують послуги різної якості. Ми обрали своїм пріоритетом п’ять основних принципів:

Швидкісний інтернет. Ми прагнемо забезпечити клієнтів саме такою швидкістю, яка б задовольнила найсміливіші забаганки.
Гнучка та вигідна для абонентів цінова політика. Завдяки ретельно розробленим принципам тарифікації (тарифи для дому та тарифи для офісу) абоненти отримують найбільш зручні і практичні умови користування підключенням до мережі.
Найкращі акційні пропозиції. Аби продемонструвати лояльність компанії до своїх користувачів, «Рінет» розробляє все нові і нові системи знижок, надання бонусів, та інші акційні переваги нашої співпраці. Завдяки цьому бажаючих підключити Інтернет в Рівному саме у нас стає все більше.
Надійні технології підключення. Мережа побудована за надсучасною технологією, яка забезпечує безперебійний , швидкий і надійний доступ до інтернету. З нами Ви отримаєте найякісніший домашній Інтернет Рівного
Професійна технічна підтримка. Забезпечується кваліфікованим персоналом. Також, на сайті розміщена вся необхідна інформація для настройки підключення власноруч, передбачена система телефонної консультації за номером 420-313.

 

Наша мережа будується за найсучаснішою технологією FTTB ( Fiber to the Building або оптичне волокно до будинку), іншими словами, ми підключаємо кожен вузол в будинку окремою лінією зв’язку. Завдяки цьому всі наші точки колективного доступу працюють надійно, а профілактика чи ремонт будь-якої з них не шкодить іншим.
     FTTB – це саме та технологія , яку «Рінет» обрав серед багатьох. Її відрізняють:
1. Над- надійність. Підключення не більше одного каскадного посилювача.
2. Простота в побудові. Виділяється окреме оптичне волокно.
3. Зниження шумів інгресії.
4. Можливість використання економічних ОУ.
5. Простота реалізації нових цифрових технологій.
Наш персонал – злагоджена команда фахівців, які мають  суттєвий досвід у своїй галузі і відповідально ставляться  до своєї справи, що є основою для ненав’язливого та максимально ефективного сервісу. Власна волоконно-оптична мережа та обладнання, що  завоювало  всесвітню довіру, дозволяють забезпечити  належний рівень  послуг.
Ми  намагаємося відповідати міжнародним стандартам та вимогам наших користувачів,  наполегливо працюємо над вдосконаленням існуючих та створенням  нових  умов  для комфортного та вигідного користування  послугами нашої компанії.