EasyPay

EasyPay

 

EasyPay — електронна система, що дозволяє швидко та зручно оплатити найрізноманітніші послуги за допомогою своєї банківської картки не виходячи з дому. Це сучасний онлайн-сервіс, що гарантує безпечні платежі та виділяється відсутністю комісії на більшість з них. Сюди також відноситься і оплата інтернету та інтерактивного телебачення від Рінет. Сервіс не потребує реєстрації та доступний з усіх пристроїв, підключених до глобальної мережі.

Даний сервіс доступний лише для абонентів компанії Рінет, з якими укладена угода про надання послуг з Товариством з обмеженою відповідальністю «Рінет» (ТОВ «РІНЕТ»), детальніше за телефоном 420-313 !!!

Інструкція по проведенню оплати через сервіс EasyPay

Оплата послуг через EasyPay

 

Для початку – варто перейти на головну сторінку сервісу за адресою easypay.ua та обрати розділ “Інтернет, ТБ і телефон”

Оплата послуг через EasyPay

 

На сторінці, що відкриється, варто знайти піктограму провайдера “Рінет” та натиснути на неї. Для зручності, можна скористатись пошуком

Оплата почлуг за допомогою сервісу EasyPay

 

Потрібно вказати свій унікальний номер (UID) та суму, на яку буде поповнятись рахунок. Після цього – натисніть “Продовжити”

Оплата послуг за допомогою EasyPay

 

На останньому кроці слід вказати інформацію про платіжну картку з якої буде проводитись оплата. Необхідно заповнити поля з номером картки, терміном її дії та CVV кодом. При потребі, можна запросити, щоб сервіс відправив копію квитанції Вам на пошту. Для цього, просто поставте галочку напроти відповідного пункту. В самому завершенні – тиснемо на “Оплатити”. Через деякий час – кошти будуть зараховані на Ваш рахунок