Акції

Home » Тарифи » Акції

akcii

«Рінет» з думкою про користувача, піклується аби зробити наше співробітництво цікавим і повним приємних сюрпризів. За для цього компанія зі зразковою постійністю запускає нові вигідні для наших клієнтів акції, щедро осипаючи знижками та бонусами.

100 Мбіт/сек за 99 грн
Відчуй шалену швидкість
Інтернет-провайдер Рінет анонсує неймовірну акцію для своїх нових абонентів.  У Вас є безпрецедентна можливість підключитись до Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/сек всього за 99 грн/міс.

Акційний тарифний план дійсний на протязі перших 6 місяців користування послугою. Після цього, абонент буде автоматично переведений на базовий тариф з аналогічною швидкістю.

6 МІСЯЦІВ НАСОЛОДИ!

Зроби собі приємний подарунок!
Бажаєш заощадити - вперед!
Прийми участь в акції та отримуй неймовірну знижку, просто поповнюючи рахунок! Для цього потрібно лише внести за послуги Інтернет в Рівному один платіж, рівний п`яти абоненським оплатам, і Ви отримаєте бонус у розмірі однієї додаткової щомісячної абонплати.
ЧАС ЕКОНОМІЇ! ОТРИМУЙ ІНТЕРНЕТ ОПТОМ!
stock
Рінет - Ваш провайдер!
Вибери мене!!!
Безкоштовний місяць при переході від іншого провайдера. При перепідключенні від інших провайдерів Вам нараховується бонус — одна щомісячна абоненська плата, згідно Вашого тарифного плану для дому чи офісу.  Для участі в акції необхідно показати діючий договір з попереднім провайдером.
БЕЗКОШТОВНИЙ МІСЯЦЬ!
09
Тепер друзі стають ще дорожчі!
Вигідна пропозиція!
В межах програми лояльності для діючих абонентів «РІНЕТ» з 01.10.2010 розпочинаєтся акція: Збільшуй баланс свого рахунку за допомогою друзів. Кожен приведений друг додає 100 гривень до Вашого балансу. Чим більше друзів – тим дешевшими стають інтернет послуги.
ПРИВЕДИ ДРУГА!
1370343269_208608_eehyogtx
Обери свою швидкість інтернету!
Знову бонуси!
Переходь на наступний тарифний план, з більшою швидкістю та отримуй бонус. Перший місяць роботи на новому тарифному плані за ціною старого.
ШВИДКИЙ ІНТЕРНЕТ!
акция-22
ПРИЙМАЙ УЧАСТЬ У АКЦІЯХ!
ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ!
ВИГРАВАЙ БОНУСИ!
ЗАОЩАДЖУЙ!