Рекомендоване програмне забезпечення

Home » Абонентам » Рекомендоване програмне забезпечення

Рекомендоване програмне забезпечення

     Надаючи Вам доступ до Інтернету, ми маємо забезпечити Вас не тільки найкращим обладнанням, але й можливістю комфортного та безпечного користування. Для якісного та приємного користування нашими послугами використовуйте сучасні браузери та антивірусні програми. Пам’ятайте про те, що підключаючись до всесвітньої мережі, Ви не тільки отримуєте безліч корисної інформації, а й стаєте об’єктом для потрапляння вірусів. Ми рекомендуємо не зволікати і одразу встановити антивірус, що захистить Ваш комп’ютер від зловмисників та шкідливих програм.
Яку шкоду можуть причинити віруси? Окрім загального впливу на робото здатність системи, виходу з ладу деяких програм, повільної реакції системи на ваші дії, можуть виникнути і більш серйозні наслідки, такі як блокування комп’ютера взагалі чи втрата даних. Антивірусні програми дають можливість захистити комп’ютер, вчасно просканувати систему, виявити можливу загрозу, та видалити вірус. Крім того вони забезпечують стабільну роботу ПК, що просто необхідно для нормального функціонування Інтернету.
Зверніть увагу на антивірус Nod32.  Його використання дозволить Вам достатньо швидко виявити та запобігти вірусним атакам. Він достатньо добре захищає від різноманітних вірусів та загроз, в тому числі троянських програм та фішинг-атак. Таким чином він гарантує захист Ваших персональних даних.
Одним з найкращих також вважається Dr.Web, що достатньо простий у використанні та оновленні баз. Його особливість полягає в тому, що його можна встановити, навіть якщо Ваш комп’ютер вже заражений вірусом.

Швидкість Інтернет підключення залежить від декількох факторів. По-перше це послуги провайдера, по-друге використовуване обладнання і, по-третє, робота браузера. Ми гарантуємо Вам найкращі умови користування Інтернетом та технічну підтримку. При правильному виборі приладів для підключення послуги у Ви також не зустрінетесь з проблемою низької швидкості. Залишається правильно підібрати браузер. Найкращі варіанти для вибору – це Google Chrome , Mozilla Firefox та Opera.
Чудово оптимізований браузер Opera забезпечую відмінну швидкість, від достатню зручній у використанні, до нього душе швидко звикнути. Головна перевага в тому, що інсталюється як окремий додаток і при потраплянні вірусів, залишає їх в своїх системних файлах. Браузер Google Chrome відомий своєю оперативність та простим інтерфейсом. Mozilla Firefox підходить для більш професійного використання, адже підтримує безліч плагінів та додатків.
В залежності від своїх потреб Ви можете обрати краще з рекомендованого нами програмного забезпечення:

Антивіруси

1. Nod32 http://www.esetnod32.ru
2. Dr.Web http://www.drweb.ru

Браузери

1. Google Chrome http://www.google.com
2. Mozilla Firefox http://mozilla-russia.org
3. Opera http://ru.opera.com