Американська компанія шукає блогера, який все літо буде подорожувати і пити пиво

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Американська компанія шукає блогера, який все літо буде подорожувати і пити пиво

Американська компанія шукає блогера, який все літо буде подорожувати і пити пивоПодорожувати, пити з друзями і писати про це в блог – виявляється, таке заняття теж може бути професією, що приносить гроші.

Компанія World of Beer з Флориди, яка розвиває мережу таверн з крафтовим пивом, шукає трьох стажистів, які за $ 12 000 повинні будуть провести літо в поїздках і розпиванні пива. Це – офіційний опис вакансії, а заявки на неї приймаються до 26 березня.

Фактично від стажистів потрібно їздити від пивоварні до пивоварні, від бару до бару, пробувати різні сорти пива, відвідувати пивні фестивалі, і розповідати про свій алкогольний квест в блозі і соціальних мережах: Facebook, Twitter, Periscope і т.д.

Це все ж стажування, а не повноцінна робота, так що плата за неї буде одноразовою. Компанія також зобов’язується покрити всі витрати на проїзд та проживання. І на все пиво.

Щоб брати участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету в інтернеті, вказавши свої акаунти в соціальних мережах, потім зняти однохвилинне відео, яке розповідало б, чому даний кандидат найкраще підходить в стажисти Drink It Intern. У ньому можна розповісти про улюблене пиво, поїздки по пивоварнях, продемонструвати якийсь свій талант.

Найцікавіше: щоб подати анкету на вакансію, потрібно бути старшим за 21 (вік, з якого в США можна пити), але не потрібно бути громадянином США. Правда, ви повинні обов’язково мати дозвіл на роботу в цій країні.

Фіналістів виберуть вже 28 березня, а з 4 квітня будуть проводитися інтерв’ю з претендентами. Вже з кінця квітня троє стажистів відправляться в свій алкогольний тур.

comments powered by HyperComments