Барак Обама потрапив до Книги рекордів Гіннесса зі своїм Twitter-аккаунтом

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Барак Обама потрапив до Книги рекордів Гіннесса зі своїм Twitter-аккаунтом

Президент США потрапив до Книги рекордів Гіннесса завдяки своєму Twitter-аккаунту. Він набрав мільйон підписників за рекордно короткий термін.

Новий Twitter-аккаунт @POTUS у Барака Обами з’явився цього року – 18 травня, але для того щоб встановити світовий рекорд, йому знадобилося лише 5 годин. Саме за цей час, президент США набрав перший мільйон підписників. В даний час, їх кількість складає майже 5 мільйонів. При цьому Обама (або його помічник) написав всього 150 твітів. Перший з них був ретвітнутий більш ніж 270 тис. разів.

До речі, @POTUS – це не перший аккаунт американського президента в Twitter. Вже досить давно існує обліковий запис @BarackObama, однак записи там робляться представниками некомерційної організації Organizing for Action і лише зрідка самим політиком.

Попередній рекорд по набору фоловерів належав “Залізній людині” Роберту Дауні-молодшому. Перший мільйон підписників він зібрав за 23 години і 22 хвилини.

Інтернет-провайдер Рінет також має свій аккаунт в Твіттері. Якщо Ви бажаєте отримувати останні новини з життя свого провайдера саме через цю соціалку — тоді підписуйтесь.


comments powered by HyperComments