Чому нам здається, що смартфон вібрує в кишені

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Чому нам здається, що смартфон вібрує в кишені

Чому нам здається, що смартфон вібрує в кишеніНапевно багатьом з вас час від часу здається, що смартфон у вашій кишені вібрує. Ви дістаєте його з кишені для того, щоб побачити, що нічого не прийшло. Немає ніяких повідомлень і не було ніякої вібрації. Звучить знайомо? Не переживайте про це, ви не одні, і, що найцікавіше, подібні фантомні вібрації – це абсолютно нормальне явище.

Згідно з дослідженням журналу Computers in Human Behavior, 89 відсотків користувачів мобільних телефонів приблизно раз в два тижні відчувають фантомні вібрації. Автор дослідження, доктор філософії Мішель Дроуін, вважає, що наш мозок налаштований на уловлювання сигналів і вібрацій, що попереджають нас про повідомленні або телефонний дзвінок.

Більшість людей пов’язують нове повідомлення з чимось потенційно значущим, і ми звикли чекати їх. З цієї причини, коли ви схвильовані або очікуєте чогось дійсно важливого, ваш мозок буде проробляти цей трюк з фантомними вібраціями, переконуючи вас в тому, що ви дочекалися.

Є спосіб побороти це явище. Все, що потрібно зробити, це прибрати свій телефон подалі і відключити звуки і вібрації. Повторюйте це частіше, і через тиждень ви повинні помітити поліпшення. Ви також можете тримати телефон постійно в кишені, але з відключеною вібрацією і дуже тихим рівнем гучності звукових сповіщень.

Ця новина була для Вас цікавою? Тоді скористайтесь можливістю підключити інтернет та завжди будьте в курсі всіх неймовірних новин з усього світу.

comments powered by HyperComments