ФБР створило сайт для запобігання тероризму серед підлітків

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » ФБР створило сайт для запобігання тероризму серед підлітків

ФБР створило сайт для запобігання тероризму серед підлітківФедеральне бюро розслідувань (ФБР) США запустило інтернет сайт, який спрямований на те, щоб запобігти екстремізму серед підлітків. Про це йдеться в повідомленні відомства.

Інтерактивний сайт називається «Не будь маріонеткою». Концепція порталу будується на різних опитуваннях, роликах і інших матеріалах, які розповідають про сутність екстремізму і його небезпеки. Наприклад, на сайті можна отримати відповіді на питання: які засоби зв’язку використовують терористи і як убезпечити себе від вербування ними.

«Програма спрямована на те, щоб підлітки думали за себе і реагували зі здоровим скептицизмом, коли вони зустрічають когось, хто просуває інтереси екстремістів», – йдеться в повідомленні ФБР.

Однак, журналісти зарубіжних IT-порталів розкритикували подачу матеріалів на сайті. Так, ресурс виглядає «жахливо і схожий на відірвану від реального життя навчальну гру з 1990-х років – від зображень з гігантськими настільними комп’ютерами до синіх екранів смерті», зазначає портал Gizmodo.

comments powered by HyperComments