Глобальна середня швидкість інтернет-доступу у світі за рік збільшилася на 14% – до 5,1 Мбіт/с

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Глобальна середня швидкість інтернет-доступу у світі за рік збільшилася на 14% – до 5,1 Мбіт/с

швидкість інтернетуРезультати дослідження Akamai State of the Internet Report свідчать, що глобальна середня швидкість інтернет-підключення в третьому кварталі 2015 збільшилася на 14% (порівняно з аналогічним періодом попереднього року) і досягла значення 5,1 Мбіт/с. У той же час було встановлено, що лише 5,2% користувачів мають широкосмугове з’єднання з інтернетом на швидкості не менше 25 Мбіт/с.

Згідно з даними звіту, в 126 країнах було зафіксовано збільшення середньої швидкості інтернет доступу в порівнянні з попереднім роком. Мінімальне збільшення зафіксовано на рівні 0,2% в Японії. У Конго, навпаки, спостерігалося найістотніше збільшення швидкості доступу до інтернету – 147%. У 19 країнах середня швидкість інтернет-доступу знизилася протягом року – від 0,6% (до 1,8 Мбіт/с) в Намібії до 64% ​​(до 1,3 Мбіт/с) в Судані.

У представленій нижче таблиці вказані 10 країн/регіонів, де спостерігається найвища середня швидкість інтернет доступу. У таблиці представлені дані станом на третій квартал 2015 року та відносні зміни в порівнянні з попереднім кварталом і третім кварталом попереднього року. Найбільш високою середньою швидкістю доступу можуть похвалитися жителі Південної Кореї.

Слід зазначити, в січні Федеральна комісія зв’язку США внесла зміни до визначення порогу широкосмугового підключення. Раніше це значення становило 4 Мбіт/с для завантаження даних, тепер – 25 Мбіт/с. Відповідно до цього, Akamai використовує дане значення для позначення поняття «широкосмуговий доступ», а не звичний термін. Таким чином, у світі налічується лише 5,2% користувачів, що володіють широкосмуговим підключенням. Але за рік зафіксовано приріст цього показника на 15%. Найкраща ситуація з широкосмуговим підключенням спостерігається в Південній Кореї, де 24% користувачів мають високошвидкісний інтернет-доступ. У наступній таблиці представлені 10 країн з найбільш високим рівнем поширення широкосмугового інтернету.

Якщо ж розглядати старий поріг ШСД (4 Мбіт/с), то протягом року загальне поширення такого доступу перевищило 65% користувачів, приріст за рік склав 9,8%. Швидкість більше 10 Мбіт/с тепер доступна для 27% користувачів, приріст за рік склав 19%. Швидкість більше 15 Мбіт/с доступна для 15% користувачів, приріст за рік склав 21%.

Підключити інтернет на максимальній швидкості – 100 Мбіт/сек Ви можете у інтернет-провайдера Рінет. Відчуйте всі переваги високошвидкісного інтернету за найнижчими цінами в регіоні.