Кожен десятий користувач, браузеру Firefox працює на Windows ХP

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Кожен десятий користувач, браузеру Firefox працює на Windows ХP

Кожен десятий користувач, браузеру Firefox працює на Windows ХPКомпанія Mozilla представила доповідь Firefox Hardware Report, яка допоможе розробникам визначити, на яке апаратне забезпечення їм слід націлюватися при створенні веб-сайтів. Зібрані системою телеметрії інтернет браузера Firefox дані є анонімними і дозволяють отримати доступ до різноманітної статистики.

Завдяки їм можна отримати уявлення про стан сучасного ринку персональних комп’ютерів, принаймні тих, на яких встановлено браузер Firefox. Останні дані показують, що процесори компанії Intel використовуються на 80% комп’ютерів, майже на 70% процесор 2-ядерний, тактова частота найчастіше знаходиться в діапазоні 2,3-2,69 ГГц. У однієї третини користувачів обсяг оперативної пам’яті становить 4 Гб, далі йде показник в 2 Гб в 18,74% комп’ютерів.

Що стосується операційних систем, звично лідирує Windows 7 із значенням 44,86%. Windows 10 встановлена на 25,67%. Ці результати мало відрізняються від статистики компаній StatCounter або NetMarketShare. 15-річна Windows XP встановлена на 10,36% комп’ютерів, що більше середнього значення по ринку.

Найпопулярнішим розширенням екрану є 1366 х 768 пікселів, а серед відеокарт найчастіше використовується вбудована графіка Intel.

А яким браузером та операційною системою користуєтесь Ви?

comments powered by HyperComments