Названо найгірші паролі 2015 року

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Названо найгірші паролі 2015 року

найгірші паролі 2015 рокуКомпанія SplashData, що розробляє програми для захисту даних, опублікувала список з 25 найпоширеніших в Інтернеті паролів за 2015 рік.

Як і минулого року, дві лідируючі позиції зайняли цифри “123456”, а також слово “password”. На третьому місці опинився трохи складніший пароль “12345678”, в якому додалися цілих дві додаткові цифри. На четвертій сходинці розташувалася комбінація букв “qwerty”, а п’ятим за популярністю став пароль з п’яти цифр “12345”.

Також у користувачів домашнього інтернету досі залишаються популярні назви видів спорту: “football” і “baseball” зайняли 7 і 10 місце відповідно. Варто відзначити, що надзвичайна популярність нового епізоду “Зоряних війн” теж вплинула на рейтинг: на двадцять третій сходинці розташувалося слово “solo” – ім’я одного з персонажів зоряної саги, а на 25 місці і зовсім виявилася назва фільму “starwars”.

Нагадаємо, компанія SplashData складає подібний список щороку. Акція покликана привернути увагу невдалих користувачів, які використовують такі ж паролі.

comments powered by HyperComments