Новинка серед гаджетів – розумна рулетка ON

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Новинка серед гаджетів – розумна рулетка ON

УВАГА! ВСІМ МОДНИЦЯМ І МОДНИКАМ! ДЛЯ ТИХ, ХТО ПОЛЮБЛЯЄ ШОППІНГ В ІНТЕРНЕТІ!

smart_measuring_tape1Сучасна людина звикла до того, що в Інтернеті можна купити практично все, включаючи навіть одяг для себе і своєї сім’ї. Найскладнішим, правда, досі залишається питання віддаленого підбору розміру одягу без можливості приміряти її на себе. Враховуючи, що в різних країнах прийняті абсолютно різні стандарти, досить важко з ходу зорієнтуватися якого розміру брюки або плаття буде найправильніше замовити в інтернет-магазині. І це прекрасно розуміли творці розумної рулетки On з італійської компанії Xyze.

Ви скажете: навіщо купувати дорогий гаджет для того, з чим цілком може впоратися і звичайна рулетка? До того ж яку можна купити в будь-якому швейному магазині за копійки… Але у випадку з On найбільшу цінність представляє не сам гаджет, а його поєднання зі спеціальним мобільним додатком, в яке рулетка передає всі отримані дані для їх обробки та зберігання. Додаток створює для кожного користувача так званий Xyze ID, в якому перераховані всі його ключові показники.

smart_measuring_tape_rinet

Користувач заміряє свої основні параметри: об’єм грудей, талії, стегон і інші параметри, що враховуються при виборі підходящого розміру одягу. Рулетка передає отримані значення через додаток на вашому смартфоні або планшеті, а потім таблиця розмірів перекладається у всі відомі світові стандарти, роблячи вибір одягу в інтернет-магазинах легкою прогулянкою. Адже додаток буде виводити на екран ваші розміри для кожного популярного інтернет-магазину, орієнтуючись на підтримувані їм стандарти.

On являє собою витончену пластикову коробочку, всередині якої причаїлася рулетка довжиною 160 сантиметрів, чого повинно вистачити для обхвату навіть дуже повної людини. Стрічка витягується з рулетки у формі петлі, яку потрібно надіти на себе у вимірюваному місці, після чого натиснути на кнопку, щоб надлишки стрічки були втягнуті назад у гаджет, а отриманий замір відправився по бездротовому протоколу Bluetooth на ваш мобільний гаджет. Гаджет буде коштувати 39 євро для перших 100 покупців, а іншим він обійдеться вже в 45 євро. В даний момент його творці збирають кошти на краудфандінг-майданчику Indigogo. Для заводського виробництва свого винаходу їм необхідно набрати 60000 євро.

smart_measuring_tape2


comments powered by HyperComments