Спростовано популярний міф про паролі в Інтернеті

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Спростовано популярний міф про паролі в Інтернеті

Спростовано популярний міф про паролі в ІнтернетіПровідний спеціаліст в сфері захисту прав і даних PasswordsCon на просторах мережі Пер Торсхайм стверджує, що поширене твердження про максимальну надійності паролів при їх частій зміні є хибним і не відповідає об’єктивній істині. За його словами, учасники розпродажів та інших угод на просторах мережі повинні створювати якомога надійніші паролі та змінювати їх рідше.

IT-фахівці дивуються тим рекомендаціям, які розміщуються на офіційному Інтернет блозі ФБР в Twitter. За словами служб безпеки США, пароль необхідно змінювати, чи, не раз в місяць. Торсхайм ж в корені не згоден з таким твердженням, адже найнадійнішим способом збереження пароля є використання менеджера паролі. Вони дають можливість генерації паролів, нехай і кілька складних для самого користувача, але унікальних, які хакерам підібрати буде практично неможливо.

Крім цього, він також додав, що максимальний поріг безпеки акаунтів може також дати відносно нова функція двоступеневої аутентифікації, яку практично неможливо зламати або розшифрувати. Якщо ж трапилася критична ситуація, то хакерам доведеться замінити всі паролі, якими користувався людина або організація.

comments powered by HyperComments