Так cелфі ще ніхто не робив

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Так cелфі ще ніхто не робив

Так Селфі ще ніхто не робивВсі сучасні моделі ноутбуків оснащені вбудованими камерами. Як відомо, найчастіше їх використовують для відеозв’язку через інтернет. Але можливості камер ширші: з їх допомогою можна робити селфі. Причому багатьом ця ідея не здається абсурдною. По крайній мірі, селфі-палка для MacBook вже створена.

Коли з’явилися перші моноподи, користувачам смартфонів сподобалася ідея мати завжди з собою персонального фотографа. Хитромудрий винахід на фотографіях є палицею для селфі, але для ноутбуків.

Так Селфі ще ніхто не робив Так Селфі ще ніхто не робив

На знімках можна бачити, що перехожі на мить завмирають, бачачи перед собою користувача з MacBook на селфі-палиці. І якщо чесно, важко не здивуватися, зустрівши персонажа з таким пристроєм. Божевільна ідея? Можливо. Як кажуть самі творці девайса, їх мета – показати, наскільки абсурдною є ідея фотографувати себе в будь-якому місці і в будь-який час.

До речі, якщо ви зважитеся на придбання аксесуара, варто пам’ятати, що Селфі на MacBook зажадає від вас використання двох рук, замість однієї.

comments powered by HyperComments