«Темна павутина» виявилася не настільки темною, як прийнято її вважати

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » «Темна павутина» виявилася не настільки темною, як прийнято її вважати

«Темна павутина» виявилася не настільки темною, як прийнято її вважатиДля більшості інтернет користувачів термін «Темна павутина» асоціюється з незаконною діяльністю: шахрайством, продажем наркотичних речовин, порнографією, торгівлею зброєю і т.д. Насправді, майже 55% контенту і активності, здійснюваної на «задвірках» інтернету, є абсолютно легальними. Про це свідчать результати дослідження, проведеного фахівцями компанії Terbium Labs.

«Ми виявили, що даркнет не такий «темний», як його вважають. До теперішнього часу велика частина досліджень по даній темі концентрувалася на незаконну діяльність, ігноруючи існування легального контенту», – зазначила аналітик Terbium Labs Емілі Уїлсон (Emily Wilson).

Даркнет приваблює чимало негативної уваги у зв’язку з прихильністю його спільноти до анонімності, тим самим викликаючи підозри у незаконній діяльності. Як показало дослідження, 54,5% контенту, що міститься на анонімних ресурсах в «Темній павутині», є легальним.

Згідно з доповіддю, тільки 12% ресурсів в даркнеті присвячені наркотикам, 45% з них пропонують нелегальний контент. Дослідники відзначають низький рівень шахрайського (менше 2%) і екстремістського контенту (один випадок). Також в ході дослідження експерти не виявили контент, пов’язаний зі зброєю масового ураження або торгівлею людьми.

comments powered by HyperComments