Твіт любителя наггетсів зібрав рекордну кількість репостів

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Твіт любителя наггетсів зібрав рекордну кількість репостів

Твіт любителя наггетсів зібрав рекордну кількість репостівАмериканець Картер Уілкерсон (Carter Wilkerson) у вівторок, 9 травня, побив рекорд популярної в Інтернеті соціальної мережі – Twitter, набравши максимальну за історію кількість ретвітів – 3434902 за термін трохи більше місяця.

Таким чином, він обігнав попередню рекордсменку, телеведучу Еллен Дедженерес, що опублікувала в березні 2014 року селфі з голлівудськими акторами на церемонії вручення премії «Оскар». Її твіт на сьогоднішній день може похвалитися 3430349-ю репостами, що на 3577 репостів менше, ніж у Уілкерсон.

7 квітня нинішнього року Уілкерсон задав в своєму Twitter-акаунті питання американської мережі швидкого харчування Wendy’s, скільки ретвітів йому необхідно зібрати, щоб отримати річний запас курки.

Представники компанії відповіли «18 мільйонів», після чого він опублікував скрін цього повідомлення і звернувся до підписників з проханням: «Допоможіть мені, будь ласка. Людині потрібні нагетси». Його закріплений твіт почав активно набирати лайки і репости, а багато небайдужих користувачів соцмережі писали в своїх акаунтах: «Я не знаю, що це за хлопець, але йому потрібно наша допомога».