У 2016 році до інтернету підключать 6,4 млрд пристроїв

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » У 2016 році до інтернету підключать 6,4 млрд пристроїв

Кількість підключених пристроїв у наступному році зросте на 30%. Кожен день до інтернету підключатимуть 5,5 млн девайсів

Аналітична компанія Gartner прогнозує 6,4 млрд пристроїв підключених до інтернету в наступному році. У порівнянні з поточним зростання складе 30%. Кожен день в 2016 році буде підключатися до інтернету 5,5 млн девайсів. До 2020 року компанія прогнозує 20,8 млрд розумних пристроїв, пов’язаних з глобальною павутиною.

За оцінками аналітиків, в наступному році на послуги, пов’язані з “інтернетом речей” буде витрачено $235 млрд, що на 22% вище поточного року. Лідером за видатками стануть професійні сервіси, де бізнеси співпрацюють із зовнішніми виробниками для створення, встановлення та керування системами “інтернету речей”. Але послуги з підключення до інтернету (провайдери комунікаційних послуг) і споживчі послуги прискорять зростання.

“Не рахуючи” підключених “машин, споживчий сегмент утримає лідерство за кількістю підключених пристроїв, а корпорації – по сумі витрат”, – прокоментував Джим Трулі, віце-президент і аналітик Gartner.

У 2016 році кількість “розумних” пристроїв в споживчому сегменті досягне 4 млрд, проти 3 млрд у поточному році. У грошах це становить $546 і $416 млрд відповідно. Бізнес в наступному році встановить 2,4 млрд пристроїв, пов’язаних з інтернетом, за $868 млрд.

Нагадаємо, згідно зі звітом IDC, опублікованому раніше цього року, країни Центральної та Східної Європи є основним драйвером зростання “інтернету речей” в своєму регіоні.

comments powered by HyperComments