У Новій рік з безкоштовним Інтернетом від Рінет!

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » У Новій рік з безкоштовним Інтернетом від Рінет!

У Новій рік з безкоштовним Інтернетом від Рінет!Інтернет провайдер Рінет, продовжує роздавати подарунки. Вслід за акцією для існуючих абонентів ми анонсуємо ще одну – для всіх тих, хто тільки планує до нас підключатись.

Тільки з 10 по 31 грудня 2015 року, Ви можете подати заявку на підключення послуги домашній Інтернет від Рінет та гарантовано отримати перші три місяці безкоштовного Інтернету на обраному тарифі. А також, ще +1 місяць, якщо перейдете до нас від іншого провайдера.

Для того, щоб скористатись найвигіднішою пропозицією цього року – варто просто зателефонувати нам за номером 420-313 і при подачі заявки назвати оператору назву акції «У Новій рік з безкоштовним Інтернетом від Рінет!».

Умови, за яких ця пропозиція доступна для Вас:
– Ви хочете підключити домашній Інтернет у Рівному;
– По Вашій адресі можливе безкоштовне підключення;
– Ви підключаєтесь як фізична особа;
– Під час подачі заявки, Ви назвали оператору назву акції «У Новій рік з безкоштовним Інтернетом від Рінет!».

Акційні заявки будуть прийматись лише з 10 по 31 грудня 2015 року. Фактичне підключення таких заявок відбуватиметься в порядку черги, але не довше ніж до 31 січня 2016 року.

Кількість заявок не обмежена. Прийняти участь можуть всі бажаючі.

Акція розповсюджується на всі тарифні плани для домашнього Інтернету в Рівному. Бонусні місяці Інтернету будуть надаватись згідно тарифу, що був обраний Вами при подачі заявки. Після цього, тарифікація відбуватиметься у звичному режимі.

Для того, щоб отримати 4-ий місяць безкоштовного Інтернету від Рінет, варто показати діючий договір на аналогічну послугу від іншого провайдера в день, коли Вас фактично підключатимуть. Допускається, щоб такий договір був уже розірваний, але не більше ніж за 7 календарних днів до моменту підключення. В іншому випадку, ми залишаємо за собою можливість у відмові надання четвертого місяця безкоштовного Інтернету.

Отож, якщо Ви з Рівного і бажаєте підключити домашній Інтернет як фізична особа, по вашій адресі доступне безкоштовне підключення – тоді телефонуйте, кажіть оператору назву акції «У Новій рік з безкоштовним Інтернетом від Рінет!» та отримуйте свої місяці доступу до Глобальної мережі абсолютно безкоштовно. Зробіть собі подарунок на новий, 2016 рік.

comments powered by HyperComments