Україна входить в топ-10 країн за відеопереглядами на YouTube

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Україна входить в топ-10 країн за відеопереглядами на YouTube

youtube

Українці при пошуку інформації про продукти частіше представників інших країн довіряють онлайн-ресурсам

Україна увійшла до топ-10 країн, жителі яких більше інших дивляться відео на YouTube. Про це на конференції “Цифрове перетворення України” повідомила менеджер з YouTube в Україні, РФ, Італії та країнах СНД Анна Граділь.

За її словами, дев’ять з десяти роликів на приналежному Google сервісі відеохостингу, якими цікавляться наші співвітчизники, – розважального або освітнього характеру. Українці частіше, ніж представники інших націй, шукають в онлайні дані про товари і послуги. За даними найбільшого інтернет-магазину Rozetka.ua, 69% українських покупців обов’язково шукають в інтернеті інформацію про своє майбутнє придбання. За словами керівника Rozetka.ua Владислава Чечеткіна, 650 тис. Клієнтів компанії стали підписниками її YouTube-каналу, який набрав вже 110 млн переглядів.

Віра Сливінська з Agency of Internet Rights (мультиканальна мережа, яка об’єднує 16 тис. YouTube-каналів) відзначає, що середня тривалість одного відео, переглянутого нашими співгромадянами, становить 3 хвилини 40 секунд. Станом на жовтень цього року найчастіше українці переглядали дитячий контент (11%), цікавилися гумором (10%), суспільством і політикою (9%), комп’ютерними іграми, оглядами гаджетів і товарів (по 8%).

Скористайтесь можливістю підключити інтернет від Рінет і також зможете відчути всі переваги YouTube в Україні.


comments powered by HyperComments