Wi-Fi в Євросоюзі буде безкоштовним для кожного

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Wi-Fi в Євросоюзі буде безкоштовним для кожного

Wi-Fi в Євросоюзі буде безкоштовним для кожногоКомісія ЄС пообіцяла протягом чотирьох років забезпечити безкоштовний доступ до Інтернету через Wi-Fi в будь-якому місті або селищі країн Європейського Співтовариства.

Новий грант загальним розміром в 120 млн євро дозволить владі на місцях організовувати закупівлю високоякісного обладнання, включаючи точки локального бездротового доступу. За умови ратифікації проекту Європарламентом і міністрами країн ЄС, обумовлені кошти стануть доступні для освоєння до кінця наступного року.

Комісія також пропонує до 2025 р забезпечити для європейських будинків швидкість завантаження, як мінімум, 100 Мб/с і перевести доступ до Інтернету в категорію, так званого, універсального сервісу, в той же час відмовившись від зобов’язань щодо колишніх універсальних сервісів, таких як платні таксофони.

У середу вранці, в своїй доповіді про стан Євросоюзу (State of the European Union), президент Єврокомісії, Жан-Клод Юнкер (Jean-Claude Juncker), згадав про багато подібних пропозицій, пообіцявши також скасувати роумінг – раз і назавжди – і повністю охопити територію ЄС сервісом 5G в 2025 р

Реалізувати такі інновації пропонується за допомогою нового закону – European Electronic Communications Code, який об’єднає чотири існуючі директиви в сфері телекомунікацій: Framework, Authorisation, Access і Universal Service. Будуть переглянуті також: Приписи для Ради європейських регуляторів ринку електронного зв’язку (BEREC); Приписи про підтримку локальних спільнот у забезпеченні безкоштовного публічного Wi-Fi для своїх громадян; План Дій з розгортання 5G в ЄС.

comments powered by HyperComments