Windows 95 запустили в інтернет браузері

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Windows 95 запустили в інтернет браузері

Windows 95 запустили в інтернет браузері19-річний шотландський розробник Андре Фолд (Andrea Faulds) створив нативний емулятор оригінальної операційної системи Windows 95, що запускається в звичайному інтернет браузері без будь-яких додаткових плагінів. Про це повідомляє один з закордонних інтернет ресурсів.

Проект працює на віртуальній машині DOSBox і емуляторі emscripten, конвертує код C ++ у виконувані браузером команди JavaScript. Емулятор працює неідеально: наприклад, запустити браузер Internet Explorer всередині Windows 95, що працює в браузері, не вдається.
Однак, більшість програм працює коректно: наприклад, можна відкрити «Блокнот» і зберегти файл на робочому столі, або пограти в пасьянс «Солітер». Емулятор коректно обробляє навіть звуки, включаючи класичну мелодію запуску системи.

У випадку, якщо вам все-таки не терпиться випробувати роботу старих браузерів, існує інший емулятор. Розробник з Сан-Франциско Ілля Креймер в кінці 2015 року запустив проект oldweb.today, завдяки якому можна спробувати відкрити будь-який сайт в браузерах, випущених з 1994 по 2014 рік, включаючи Netscape і Mosaic.

comments powered by HyperComments