Як за допомогою Facebook дізнатися режим сну людини?

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Як за допомогою Facebook дізнатися режим сну людини?

Як за допомогою Facebook дізнатися режим сну людини?Дослідник і програміст із США Сорен Льюв-Янсен (Soren Love-Jansen) розробив програму, яка визначає режим сну активних користувачів Facebook. «Багато людей заходять в Facebook відразу після пробудження і безпосередньо перед відходом до сну. Це дає можливість визначити їх режим сну», – заявив розробник в одному з інтерв’ю.

Суть програми Янсена полягає в тому, що вона регулярно заходить в Facebook і зчитує, хто в списку друзів зараз онлайн. Автор вивчив додаток Facebook Messenger, і знайшов у ній записи часу останнього відвідування соціальної мережі учасників списку друзів. За його словами, будь-який бажаючий може авторизуватися на сайті Messenger.com, вибрати в контекстному меню браузера “View Source” або аналогічну опцію, і знайти там рядок коду, що вказує на час останнього відвідування.

Нижче зображений скріншот коду сайту Messenger.com, відкритого через Google Chrome. Цей код відображається, якщо вибрати користувача зі списку друзів, натиснути правою кнопкою по тимчасовій позначці під його ім’ям і вибрати опцію “Inspect”.

Як за допомогою Facebook дізнатися режим сну людини?

«Створивши простий сервіс, який заходить на Facebook кожні 10 хвилин, я можу точно знати, коли мої друзі користуються Facebook», – заявив Янсен. Творець виклав вихідний код в інтернет. Зараз програма знаходиться в репозиторії GitHub.

«Я не намагаюся шпигувати за друзями. Я хочу, щоб люди розуміли, що вони залишають цифровий слід усюди, куди заходять», – йдеться в інтерв’ю Янсена.

comments powered by HyperComments