Житель Фінляндії заплатить 12 тис. євро за скачування однієї серії серіалу

Home » Pricing Boxes » Інтернет новини » Житель Фінляндії заплатить 12 тис. євро за скачування однієї серії серіалу

Житель Фінляндії заплатить 12 тис. євро за скачування однієї серії серіалуГромадянин Фінляндії повинен заплатити 12 тис. євро за скачування і поширення в Інтернеті однієї серії телевізійного серіалу «Чорні вітрила», права на який належать американській телекомпанії HBO.

Як повідомляє фінський портал yle.fi, експерти юридичної фірми Hedman Partners, що спеціалізується на порушеннях авторських прав, визначили IP-адресу пірата. Дані були передані Ринковому суду з метою отримати ордера на з’ясування персональної інформації власника IP-адреси.

З’ясувавши особу порушника, юристи відправили йому листа з вимогою виплатити компенсацію в розмірі 600 євро, в іншому випадку його справа буде передана до суду. Чоловік відмовився платити, проте в суді сторони дійшли згоди, і відповідач погодився компенсувати 12 417 євро.

Як пояснив юрист Hedman Partners Йони Хатанмаа, користувачі все частіше йдуть на мирне врегулювання подібних суперечок, оскільки в разі судового розгляду їм довелося б платити набагато більше.

comments powered by HyperComments